Haber

AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı İl Başkanları Çalışma Kampı Devam Ediyor

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, partisinin Kızılcahamam’daki Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı İl Başkanları Çalışma Kampında geleceğe yönelik genel ve yerel çalışmaları değerlendirdiklerini belirtti.

Kandemir, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı kapsamında Kızılcahamam’da düzenledikleri kampın devam ettiğini belirtti.

Açıklamada, “Milletimizin son genel seçimlerde Cumhur İttifakımıza ve değerli Önderimiz ve Cumhurbaşkanımıza verdiği yetkinin Türkiye Yüzyılı için ne kadar değerli olduğu bugün daha iyi anlaşılmıştır. Bölgemizdeki gelişmeler ve Dünyanın bir Türkiye Yüzyılına ne kadar ihtiyacı olduğunu dünya gösteriyor.” ifadelerini kullanan Kandemir, AK Parti’yi 2023’e taşırken büyük bir inanç ve kararlılıkla mücadele ettiklerini vurguladı.

Bu mücadeleye destek veren herkese şükranlarını ifade eden ve yerel seçimlerde de aynı azim ve kararlılığı göstereceklerini belirten Kandemir, şöyle konuştu:

“İl liderlerimizin ve il koordinatörlerimizin katılımıyla dolu geçen bu kamp sürecinde, çalıştaylarımız, bölge bazlı toplantılarımız ve Genel Başkan Yardımcılarımızın sunumları eşliğinde geleceğe yönelik genel ve yerel çalışmalarımızı değerlendiriyoruz. Her an ilham alacağımız kampımızın ülkemiz ve milletimiz için hayırlı sonuçlara vesile olmasını diliyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu