Haber
Ümit Özdağ’ın bunu gerçek zannedip paylaşmasına DEVA Partisi’nden çok sert tepki geldi.
![](https://haber-yatagan.com.tr/wp-content/uploads/2023/04/umit-ozdagin-bunu-gercek-zannedip-paylasmasina-deva-partisinden-cok-sert-tepki-geldi-8Xfa2wsi.webp)
Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, bir kullanıcının yaptığı sahte DEVA Partisi afişini gerçek sanarak sosyal medyada paylaştı. Özdağ, paylaşımında “Bilinçaltı kendini böyle ifade ediyor…” sözlerini kullandı.
![](https://haber-yatagan.com.tr/wp-content/uploads/2023/04/umit-ozdagin-bunu-gercek-zannedip-paylasmasina-deva-partisinden-cok-sert-tepki-geldi-0-CxYvaQDs.jpg)
DEVA PARTİ’DEN SERT TEPKİ
DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Emin Ekmen, Özdağ’ın paylaşımına çok sert tepki göstererek, “Gerçekten bu kadar salak olamazsın! Yoksa öylesin!” söz konusu.
![](https://haber-yatagan.com.tr/wp-content/uploads/2023/04/umit-ozdagin-bunu-gercek-zannedip-paylasmasina-deva-partisinden-cok-sert-tepki-geldi-1-OqmK93g8.jpg)
Özdağ’ın paylaşımına yapılan bazı yorumlar şöyle:
![](https://haber-yatagan.com.tr/wp-content/uploads/2023/04/umit-ozdagin-bunu-gercek-zannedip-paylasmasina-deva-partisinden-cok-sert-tepki-geldi-2-H8tPNmlj.jpg)
![](https://haber-yatagan.com.tr/wp-content/uploads/2023/04/umit-ozdagin-bunu-gercek-zannedip-paylasmasina-deva-partisinden-cok-sert-tepki-geldi-3-JcVvMtu5.jpg)